Rezultati 37. tradicionalnega teka

Nahajate se tukaj

ponedeljek, 28. Oktober 2002
LETNIK 90/91
ŠTAFETA DEKLETA 3 X 1 KROG
1. OŠ TIŠINA 6:26
2. OŠ I PRVA EKIPA MURSKA SOBOTA 6:36
3. OŠ II PRVA EKIPA MURSKA SOBOTA 6:36
4. OŠ III PRVA EKIPA MURSKA SOBOTA 6:38
5. OŠ III DRUGA EKIPA MURSKA SOBOTA 6:41
6. OŠ KRIŽEVCI 6:51
7. OŠ VERŽEJ 6:53
8. OŠ BELTINCI 6:54
9. OŠ VEL. POLANA 6:55
10. OŠ SVETI JURIJ 6:59
11. OŠ BOGOJINA 7:01
 
LETNIK 90/91
ŠTAFETA DEČKI 3 X 1 KROG
1. OŠ SVETI JURIJ OB ŠČAVNICI 6: 08
2. OŠ BOGOJINA 6: 11
3. OŠ BELTINCI 6: 21
4. OŠ III MURSKA SOBOTA 6: 25
5. OŠ VEL. POLANA 6: 27
6. OŠ KRIŽEVCI 7: 09
 
LETNIK 88/89
ŠTAFETA DEČKI 3 X 1 KROG
1. OŠ KRIŽEVCI 5:26
2. OŠ SV. JURIJ OB ŠČAVNICI 5:28
3. OŠ BELTINCI 5:34
4. OŠ VEL. POLANA 5:37
5. OŠ III MURSKA SOBOTA 5:38
6. OŠ BOGOJINA 5:46
7. OŠ III MURSKA SOBOTA 5:50
8. OŠ PUCONCI 6:01
9. OŠ VERŽEJ 6:04
     
LETNIK 88/89
ŠTAFETA DEKLICE 3 X 1 KROG
1. OŠ I MURSKA SOBOTA 6: 10
2. OŠ  SV. JURIJ OB ŠČAVNICI 6: 12
3. OŠ TIŠINA 6: 13
4. OŠ BELTINCI 6: 15
5. OŠ III MURSKA SOBOTA 6: 19
6. OŠ RADENCI 6: 28
7. OŠ PUCONCI 6: 32
8. OŠ BOGOJINA 6: 43
9. OŠ KRIŽEVCI 6: 54
10. OŠ VEL. POLANA 6: 58
11. OŠ II MURSKA SOBOTA 7: 25
     
ŠTAFETA MLADINKE 4 X 1 KROG SREDNJA ŠOLA
1. GIMNAZIJA MURSKA SOBOTA 8:20
2. EKONOMSKA ŠOLA PRVA EKIPA 8:53
3. SREDNJA ZDRAVASTVENA ŠOLA RAKIČAN 9:01
4. EKONOMSKA ŠOLA DRUGA EKIPA 9:31
5. EKONOMSKA ŠOLA M. SOBOTA TRETJA EKIPA 9:58
     
ŠTAFETA MLADINCI 4 X 1 KROG SREDNJA ŠOLA
1. GIMNAZIJA MURSKA SOBOTA 6:48
2. EKONOMSKA ŠOLA M. SOBOTA PRVA EKIPA 6:55
3. SŠGT RADENCI PRVA EKIPA 7:02
4. SŠGT RADENCI DRUGA EKIPA 7:05
5. EKONOMSKA ŠOLA M. ŠOLA DRUGA EKIPA 7:15
     
SKUPNI ŠTART: ČLANICE 5 KROGOV, ČLANI 10 KROGOV
ČLANICE
ZAP. ŠT ŠT. ŠT. IME IN PRIIMEK KLUB ČAS LR
1. 12 SONJA ROMAN AK POMURJE 9:47 1979
2. 14 NINA KRAŠOVEC AD MARIBOR 98 10:38 1988
3. 41 DANEJA GRANDOVEC ADMB 98 10:52 1984
           
ČLANI  
1. 33 TOMIČ ALEŠ TK PORTOVALD NOVO MESTO 18:49 1977
2. 49 RAVIČ NEDELJKO VARAŽDIN 18:55 1965
3. 30 ŽIVKO ROMEO CELJE 19:14 1962
4. 16 ŠALAMUN IGOR AD MARIBOR 98 19:38 1965
5. 31 PODPEČAN BORIS AD KL CELJE 19:50 1978
6. 57 ŠPES BORIS AD MARIBOR 98 19:57 1981
7. 40 HOLDINAR ANTON LENART 20:07 1970
8. 36 KMETIČ BRANKO AD MARIBOR 98 20:12 1972
9. 8 BRUS BOJAN TS RADENSKA 20:31 1975
10. 58 GRABOR GEZA TERME 3000 M. TOP. 20:48 1966
11. 63 KRAŠOVEC DANI AD MARIBOR 98 21:35 1984
12. 62 KUMEN SLAVKO ŠZ G. RADGONA 21:47 1957
13. 68 HORVAT BORUT TS RADENSKA 21:56 1978
14. 11 BRUMER BRANKO AK ORMOŽ 22:47 1975
15. 42 KLEMENČIČ ZDENKO G. RADGONA 23:20 1981
16. 37 KOROŠEC JURIJ TS RADENSKA 23:39 1978
17. 26 ROŠKAR STANKO TS RADENSKA 24:24 1967
18. 32 KLEMENČIČ IGOR G. RADGONA 25:54 1975
19. 74 KREMŽAR ROK CELJE ODST 1979